Biography

4. března 2012 v 7:47 | posted by Vivian
Chando začala hrát ve veřejjném divadle když jí bylo 8. Na střední škole se zúčastnila mnoha her a vystupovala v čele obou Anything Goe a Our Miss Brooks. Chando se objevila jako Jenna v pilotní epizodě seriálu WB, House Bland a objevila se jako hráč v pilotní epizodě seriálu na FOX, Fertile Ground. Také strávila čas v Los Angele, kde byla testována na obrazovce pro několik pilotních scén v 2004 a 2005.

Alexandra Chando se připojila k obsazení As the World Turns 27. července 2005 jako Madeline "Maddie" Coleman, Henryho sestra. Získala nominaci na cenu Emmy za Outstanding Younger Actress v Drama seriálu v roce 2007.

Chando se objevila v reklamách na Burlington Coat Factory a v kampaňi Philip Morris Anti-Smoking. Více než šest let také zpívala státní hymnu na Little League All Star Games. Chando studoval herectví s Alanem Langdonem of Circle v Square v New Yorku.

V roce 2008 byla obsazena jako Debbie v Rockville, CA, kterou vytvořil Josh Schwartz (The O.C., Gossip Girl, Chuck). To běželo na TheWB.com na jaře roku 2009. 23. září 2009, Alexandra se vrátila k As the World Turns jako Maddie. 14.května 2010 dělala hostující vystoupení v populárním dramatu CBS, Medium, jako dobrovolnice pro aktivisty za práva zvířat. V říjnu 2010 Alexandra dostala roli v novém seriálu ABC, The Lying Game, který je založený na knize Sary Shepard, která napsala také Pretty Little Liars.

Alexandra hraje Danielle v Talent, seriálu od Alloy Entertainment a založeném na románech od Zoey Dean.

osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama