Březen 2012Biography

4. března 2012 v 7:47 | posted by Vivian
Chando začala hrát ve veřejjném divadle když jí bylo 8. Na střední škole se zúčastnila mnoha her a vystupovala v čele obou Anything Goe a Our Miss Brooks. Chando se objevila jako Jenna v pilotní epizodě seriálu WB, House Bland a objevila se jako hráč v pilotní epizodě seriálu na FOX, Fertile Ground. Také strávila čas v Los Angele, kde byla testována na obrazovce pro několik pilotních scén v 2004 a 2005.

Alexandra Chando se připojila k obsazení As the World Turns 27. července 2005 jako Madeline "Maddie" Coleman, Henryho sestra. Získala nominaci na cenu Emmy za Outstanding Younger Actress v Drama seriálu v roce 2007.

Chando se objevila v reklamách na Burlington Coat Factory a v kampaňi Philip Morris Anti-Smoking. Více než šest let také zpívala státní hymnu na Little League All Star Games. Chando studoval herectví s Alanem Langdonem of Circle v Square v New Yorku.

V roce 2008 byla obsazena jako Debbie v Rockville, CA, kterou vytvořil Josh Schwartz (The O.C., Gossip Girl, Chuck). To běželo na TheWB.com na jaře roku 2009. 23. září 2009, Alexandra se vrátila k As the World Turns jako Maddie. 14.května 2010 dělala hostující vystoupení v populárním dramatu CBS, Medium, jako dobrovolnice pro aktivisty za práva zvířat. V říjnu 2010 Alexandra dostala roli v novém seriálu ABC, The Lying Game, který je založený na knize Sary Shepard, která napsala také Pretty Little Liars.

Alexandra hraje Danielle v Talent, seriálu od Alloy Entertainment a založeném na románech od Zoey Dean.

osobnosti.cz

Wanna be an Affiliate?

3. března 2012 v 11:12 | posted by Vivian
|Pravidla|
» Nespřáteliju s Anti-blogy
» Choď na můj blog aspoň 2x týdně!
» Zanechej komentář!
» Nepiš nic vůlgárního!

|Piřhláška|
#1. Nick
#2. Blog
#3. Skupina v jaké chceš být (elite, top, family)